W czwartek 5 grudnia w naszej szkole odbyły się kolejne zawody tenisa stołowego. Był to finał wojewódzki, w którym nasza szkoła miała swoich reprezentantów.
Emilia Rojek i Alicja Janusz po wygraniu zawodów regionalnych dzielnie walczyły o cel, jaki sobie wraz ze swoim opiekunem postawiły przed startem finału. A mianowicie miała to być pierwsza wygrana na tym etapie rozgrywek. W poprzednich latach dziewczęta dwukrotnie występowały na arenie wojewódzkiej, ale bez powodzenia. W tym roku było inaczej. Po zaciętych pojedynkach z Kamieniem Pomorskim, Stępnicą, Łaskiem oraz Tucznem nasze zawodniczki dopięły swego, wygrywając jeden z meczów, i zajęły 6 miejsce na arenie wojewódzkiej Jest to wielki sukces NSP.
Emilka i Alicja tym sukcesem niestety kończą już swoją przygodę z tenisem stołowym, ponieważ są w ósmej klasie i kończą edukację w naszej szkole, ale Niepubliczna czeka na ich następczynie
Warto wspomnieć, że sędziami podczas zawodów byli nasi uczniowie.
Oby więcej takich wydarzeń sportowych w naszym wykonaniu. Jesteśmy dumni! Emilce, Ali i wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu dziękujemy i gratulujemy