• Uwaga! Rusza rekrutacja. Luty to czas , w którym Rodzice podejmują decyzję o wyborze szkoły dla swoich dzieci. Również my w lutym rozpoczynamy zapisy uczniów do klasy pierwszej. Rekrutacja do pozostałych oddziałów jest ciągła- zawsze mogą Państwo zapisać swoje dzieci do NSP. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ( dostępna w opisie szkoły na fb) oraz wyboru Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przelewicach. NAPRAWDĘ WARTO.
    • Rekrutacja - dokumenty do pobrania
    • podanie_o_przyjecie_do_szkoly_(1).doc​
          • Walentynki

Po powrocie z zimowego wypoczynku do szkoły na uczniów czekał dzień walentynkowy pełen wrażeń.

Z okazji walentynek uczniowie mogli pokazać swój talent artystyczny wykonując samodzielnie kartki i prace związane z tym świętem.

Samorząd uczniowski wręczył uczniom i pracownikom szkoły słodki upominek. Nie zapomnieliśmy również o mieszkańcach Przelewic - uczniowie klasy 1 odwiedzili ich życząc wszystkiego najlepszego z okazji walentynek. Także na zajęciach logopedycznych i na języku angielskim było dziś walentynkowo. Uczniowie mieli okazję zmierzyć się z zadaniami i słownictwem związanymi z tym świętem.

• Karnawał ' 2022

Jak szaleć to w karnawale. Tuż przed feriami uczniowie klas I-III oraz IV bawili się doskonale na balu karnawałowym. Radości było co niemiara, a przebrania rewelacyjne. Wszyscy się super spisali. Zobaczcie sami.

• Zaskakująca fizyka

W dniu 11 i 12 stycznia wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazach popularnonaukowych pn. „Zaskakująca Fizyka", które zorganizowane zostały w formie transmisji na żywo przez Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN w Krakowie. Pokazy te realizowane są w ramach projektu "Fizyka kluczem do zrozumienia świata", który dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki" Ministra Edukacji i Nauki. Uczniowie dowiedzieli sie jak ciekawe i różnorodne mogą być drgania, jak drga światło, czy można zobaczyć dźwięk oraz skąd się bierze chaos. Dla aktywnych podczas pokazów czekały nagrody, a pod koniec na uczniów czekał quiz.

• OTRZĘSINY'21

Klasa 4 i 5 dłuuugo czekały na swoje otrzęsiny, ale w końcu się udało. Jak nakazuje tradycja, dzisiaj uczniowie klasy 8 przygotowali młodszym koleżankom i kolegom otrzęsiny w iście Shrekowym stylu. Wszyscy mieli za zadanie przebrać się za postać z bajki Shrek i przygotować taniec do filmowej piosenki. Poza tym klasa 8 sprawdziła ich wiedzę o naszej szkole i filmach "Shrek". Był też tor przeszkód, szukanie ukrytych cukierków, przypinanie osiołkowi ogona, ozdabianie pierników, szukanie skarbu w mące, picie mleka bez użycia rąk i mieszanie barwników. Zabawa była przednia uczniowie zaangażowani i dzięki temu obie klasy uzyskały certyfikaty od Wróżki Chrzestnej i dostały pyszne shrekowe babeczki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne otrzęsiny za rok.

Piątek 03.05.2024