• Nasi uczniowie nagrodzeni na sesji Rady Gminy.

• 27 czerwca odbyła się kolejna Sesja Rady Gminy Przelewice, na której zostały wręczone nagrody uczniom ze szkół Gminy Przelewice za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023.

Nagrodę za działalność społeczną otrzymała Oliwia Papaj Nagrodę za najwyższe wyniki w nauce przyznano Alicji Janusz, która uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole i w gminie - 5,8 Alicja nie mogła uczestniczyć w tegorocznej sesji i nagrodę odbierze w innym terminie.

Obu dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Datek zamiast kwiatek.

• Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w połowie czerwca ruszyła akcja DATEK ZAMIAST KWIATEK. Uczniowie, zamiast kwiatów z okazji zakończenia roku szkolnego dla nauczycieli, przekazali pieniądze na cele charytatywne. Wyboru celu, na jaki zbierane są datki dokonują absolwenci. W tym roku zdecydowali, że pieniądze trafią do fundacji Serce dla Maluszka opiekującej się Franciszkiem Balcerakiem oraz Mają i Kają Szulczewskimi.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc naszą akcję.

Specjalne podziękowania dla tegorocznej absolwentki Kingi Białek za pomoc w liczeniu datków.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

• Kolejny pracowity rok szkolny za nami. Był to rok pełen sukcesów dla wielu uczniów, zrealizowanych projektów, wycieczek i wydarzeń kulturalnych. Obok chwil radości zdarzały się również niełatwe momenty, które staraliśmy się jak najszybciej przezwyciężać oraz chwile pełne wzruszeń. Dzisiaj nadszedł czas podsumowania naszej pracy, pożegnania klasy 8 ze szkołą, ale również zasłużonego odpoczynku. Dziękujemy Uczniom za zaangażowanie w naukę i sprawy społeczne szkoły, a Rodzicom za wszelką pomoc, współpracę i wsparcie. Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu

• V Powiatowy Konkurs Matematyczny

• Dla Hani Bogusz matematyka to bułka z masłem (a może drożdżówka? :))  W dniu dzisiejszym zajęła II miejsce w V Powiatowym Konkursie Matematycznym w Pyrzycach,w kategorii klas VII. Da się? Da! To jest możliwe!

BRAWO Haniu!

Amelka Jankowska i Ala Janusz również dzielnie walczyły w swoich kategoriach, ale zabrakło im, niestety, trochę szczęścia ...