• Nasza szkoła w Eduelo

• Przypominamy naszym uczniom o możliwości korzystania z platformy Eduelo, przy pomocy której możecie w łatwy i przyjemny sposób powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę. Przy okazji jest to fajne narzędzie, dzięki któremu sprawdzicie co już umiecie, a co wymaga poprawy. Być może nie zauważyliście, ale macie szansę zmierzyć się ze swoim kolegą lub koleżanką z klasy w pojedynku na wiedzę.

Link do platformy www.eduelo.pl

• Wojskowe Targi Służby i Pracy

• W imieniu organizatora Wojskowych Targów Służby i Pracy – Szefa Ośrodka Zamiejscowego w Szczecinie Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji Pułkownika Zbigniewa Adamczyka – zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Kiedy?

Targi pod Patronatem Ministra Obrony Narodowej odbędą się w dniach 17-18 marca 2023 r. w godzinach 9-18 w hali widowiskowo-sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym, ul. Parkowa 1a.

Jaki jest cel?

Celem imprezy jest promocja służby wojskowej i programów edukacyjnych MON.

Kto weźmie udział w Targach?

W Targach wezmą udział przedstawiciele wszystkich rodzajów wojsk oraz uczelni i szkół wojskowych. W zorganizowanych stoiskach promocyjnych można będzie dowiedzieć się o kierunkach kształcenia w uczelniach i szkołach wojskowych, oraz o możliwościach podjęcia pracy i służby. Dla zobrazowania specyfiki wojska zorganizowany będzie pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu jednostek operacyjnych.

W trakcie Targów pokazane będą umiejętności uczniów z klas oddziałów przygotowania wojskowego w formie pokazów musztry paradnej, zaprezentowana będzie i udostępniona dla gości wirtualna strzelnica oraz wiele pokazów zorganizowanych przez jednostki wojskowe z województwa zachodniopomorskiego.