• Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie na Ucznia

• Jak każdego roku, tak i w tym z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie i rodzice sprawili nauczycielom i pracownikom obsługi wiele niespodzianek. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji występ artystyczny, do którego dołączyli uczniowie klasy 3. Rodzice, oprócz życzeń, przygotowali słodki poczęstunek. Dyrektor Szkoły - Pani Renata Kozicka, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Obsługi pragną podziękować za każde życzliwe słowo, życzenia oraz kwiaty i słodkości.

W czwartek, 13 października, uczniowie klasy pierwszej mieli swój bardzo ważny dzień - ślubowali godnie reprezentować szkołę swym zachowaniem oraz uczyć się najlepiej, jak potrafią. Mieli też okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie w swoim pierwszym występie na szkolnej scenie. Nasi pierwszoklasiści zaprezentowali się na szóstkę

Uczniowie klasy drugiej przygotowali dla swoich młodszych kolegów powitalny występ i upominki.

Pierwszakom życzymy sukcesów szkolnych, uśmiechu i nowych szkolnych przyjaźni, które będą trwały wiele lat.