• OTRZĘSINY'21

• Klasa 4 i 5 dłuuugo czekały na swoje otrzęsiny, ale w końcu się udało. Jak nakazuje tradycja, dzisiaj uczniowie klasy 8 przygotowali młodszym koleżankom i kolegom otrzęsiny w iście Shrekowym stylu. Wszyscy mieli za zadanie przebrać się za postać z bajki Shrek i przygotować taniec do filmowej piosenki. Poza tym klasa 8 sprawdziła ich wiedzę o naszej szkole i filmach "Shrek". Był też tor przeszkód, szukanie ukrytych cukierków, przypinanie osiołkowi ogona, ozdabianie pierników, szukanie skarbu w mące, picie mleka bez użycia rąk i mieszanie barwników. Zabawa była przednia uczniowie zaangażowani i dzięki temu obie klasy uzyskały certyfikaty od Wróżki Chrzestnej i dostały pyszne shrekowe babeczki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne otrzęsiny za rok.

• Zastępstwa

• Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.