• Walentynki

• Po powrocie z zimowego wypoczynku do szkoły na uczniów czekał dzień walentynkowy pełen wrażeń.

Z okazji walentynek uczniowie mogli pokazać swój talent artystyczny wykonując samodzielnie kartki i prace związane z tym świętem.

Samorząd uczniowski wręczył uczniom i pracownikom szkoły słodki upominek. Nie zapomnieliśmy również o mieszkańcach Przelewic - uczniowie klasy 1 odwiedzili ich życząc wszystkiego najlepszego z okazji walentynek. Także na zajęciach logopedycznych i na języku angielskim było dziś walentynkowo. Uczniowie mieli okazję zmierzyć się z zadaniami i słownictwem związanymi z tym świętem.

• Karnawał ' 2022

• Jak szaleć to w karnawale. Tuż przed feriami uczniowie klas I-III oraz IV bawili się doskonale na balu karnawałowym. Radości było co niemiara, a przebrania rewelacyjne. Wszyscy się super spisali. Zobaczcie sami.